Image Alt

UNIQUE RELAXING UNFORGETTABLE!

PRAMOGOS VISUS METUS

„Esperanza Resort“ viešbutis siūlo daugybę pramogų ištisus metus! Mūsų poilsio centras siūlo daugybę įvairių laisvalaikio užsiėmimų – nuo teniso, krepšinio ir boulingo iki žūklės ant ledo, – kad galėtumėte ištrūkti iš savo kasdienės rutinos ir pasinerti į malonumo ir džiugesio pasaulį.
Rekreacijos kambaryje galite pasinaudoti mūsų pilnai įrengtu treniruoklių centru, boulingo takeliais, stalo tenisu, biliardu, šachmatais, domino, „Monopolija“ ir kitais stalo žaidimais. Vaikų žaidimų erdvėje, kurią prižiūri vienas iš mūsų darbuotojų, yra daugybė žaislų, kad Jūsų vaikai galėtų pasilinksminti.

Rusiška pirtis

Leiskite savo rūpesčiams išsisklaidyti, kai saunos, ąžuolo lapų ir pasinardinimo ežere derinys atpalaiduoja Jūsų kūną. Rusiška pirtis – tai mūsų pasididžiavimas ir mūsų svečių džiaugsmas, Rytų Europos tradicija, savo šaknimis siekianti Viduramžius. Atvykite patirti sveikatingumo procedūrą su mūsų pasaulinės klasės sertifikuotu specialistu-pirtininku, kuris padės Jums jaustis tikrai atgimę po to, kai jis baigs įvairias mūsų siūlomas procedūras, kuriuos susitelkia ties atsipalaidavimu, terapija ir gydymu. Mes labai rekomenduojame šią procedūrą visiems mūsų svečiams.

treniruoklių salė

„Esperanza“ viešbutyje mes skatiname aktyvų gyvenimo būdą, ir jei norėtumėte nueiti į tradicinę treniruoklių salę, mes taip pat ją turime! Šiuolaikinė, moderniausia įranga suteikia mūsų svečiams galimybę atostogaujant palaikyti gerą fizinę formą. Mes parūpiname svečiams rankšluosčius, chalatus ir geriamo vandens butelius. Joga ir asmeninių treniruočių seansai yra prieinami pagal pageidavimą.
Norėdami sužinoti apie mūsų jogos ir asmeninių treniruočių seansus, skambinkite mums: +370 698 78378

ekskursijos

Vilniuje, Lietuvos sostinėje, yra Senamiestis su nuostabia architektūra ir daugybe gražių bažnyčių. Apžiūrėkite netoliese esantį Trakų miestą ir pamatykite jo gražią salos pilį. Ekskursijos gali būti organizuojamos pagal Jūsų asmeninį skonį ir puikiai tinka norint patirti ir pajusti vietinę kultūrą. Pagal prašymą galima užsisakyti asmeninio kelionių gido paslaugas.
Norėdami gauti viešai neatskleistą nuomonę apie Lietuvos žmones ir vietas, el. paštu info@esperanzaresort.lt užsisakykite savo kelionę.

stalo žaidimai

Mūsų žaidimų kambaryje gali linksmintis ir vaikai, ir suaugusieji. Su stalo tenisu, biliardu, šachmatais, stalo futbolu ir oro ritulio stalais šis kambarys be abejo atskleis varžovą Jumyse. Atitinkanti mūsų prabangos temą, visa įranga susideda tik iš geriausių prekyženklių.

boulingas

Mes siūlome savo svečiams du aukščiausios klasės boulingo takelius, norėdami užtikrinti, kad vaikai ir suaugusieji kartu galėtų mėgautis boulingu. Moderniųjų technologijų balų skaičiavimo sistema leidžia iki 10 žaidėjų viename takelyje. Mažiems vaikams parūpinsime šoninius buferius. Boulingas yra labai smagus visai šeimai ir skatina draugišką kolegų rungtyniavimą. Mūsų boulingo kamuoliai yra įvairių dydžių ir svorių, ir mes taip pat galime parūpinti Jums boulingo batus.

vaikų žaidimų kampelis

Mūsų „Vaikų klubas“ yra puiki vieta palikti savo vaikus ir pasimėgauti laiku vienatvėje. „Vaikų klubo“ kambaryje yra du boulingo takeliai su lengvesniais boulingo kamuoliais vaikams, daugybe žaislų, dideliu stalo žaidimų, tokių kaip „Monopolija“, šachmatai, šaškės ir kiti, pasirinkimu. Mes taip pat siūlome „filmų vakarus“, „PlayStation 3“ žaidimų kompiuterį, kuriame yra daug žaidimų, ir vaikų priežiūros paslaugas, kad užtikrintume jų saugumą ir Jūsų ramybę.

baseinas

Patogus uždaras baseinas yra šalia SPA centro. Jame yra medinė sauna, patogios kėdės ir nuostabus vaizdas į kaimo vietovę. Mūsų svečių patogumui pateikiami rankšluosčiai, rūbai ir šlepetės.

SPA

Žmonės iš visos Lietuvos ir Rytų Europos keliauja į mūsų spa viešbutį, norėdami išbandyti mūsų išskirtines spa procedūras. Nesvarbu, ar ieškote autentiško tailandiečių ar atpalaiduojančio klasikinio masažo, mūsų aukštos kvalifikacijos personalas pasirūpins Jūsų protu, kūnu ir siela. Mūsų spa viešbutis siūlo svečiams galimybę susigrąžinti pusiausvyrą, atkurti vidinę energiją ir pasisemti naujų jėgų. „Esperanza Resort“ siūlo daugybę natūralių ir malonių terapijos procedūrų, įskaitant kūno ir veido procedūras, manikiūrą ir pedikiūrą. Spa centre taip pat yra uždaras baseinas ir sauna su įmontuota dušo kabina, rankšluosčių ir chalatų paslauga, asmeninės užrakinamos spintelės ir gaivinamasis kambarys. Norėdami sužinoti visą mūsų prabangių procedūrų sąrašą, prašome apsilankyti mūsų Spa skiltyje.

vyno degustacija

Mūsų privatus, pasaulio klasės vyno rūsys turi kai kurių išskirtinių ir elitinių vynų, kurių nedažnai galima rasti kitur. Esant daugiau nei 700 geriausių vintažinių vynų mūsų sąraše, Jūs tikrai rasite ir tokį, kuris puikiausiai tiktų Jūsų skoniui. Vyno degustacija mūsų rūsyje yra nepamirštama grupinė veikla, o intymesnei dviejų asmenų kompanijai – viena iš romantiškiausių.
Norėdami susipažinti su visu vynų sąrašu arba užsisakyti vyno degustacijas, prašom mums skambinti arba rašyti el. paštu tiesiogiai. info@esperanzaresort.lt