esperanzaresort.lt/geneo/
  /  esperanzaresort.lt/geneo/

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Romantika dviem

Kelis kartus pakartoti ir įprasti pasimatymų scenarijai gali pabosti. Nustebinkite mylimą žmogų nepamirštama diena ir naktimi Esperanzoje. Prabangus kambarys, gurmaniška trijų patiekalų vakarienė, prabangus SPA centras, o pabaigai — pusryčiai su vaizdu į pasakiškai gražų peizažą.

Gurmaniški atradimai

Leiskitės į kulinarinę kelionę su Esperanzos degustaciniu pasiūlymu. Jums ir brangiam žmogui mūsų puikus virtuvės šefas paruoš degustacinį meniu, kuris atvers mūsų nepalyginamą, itin modernią virtuvę. Čia mes naudojame tik šviežiausius ir geriausius pasaulio rinkoje produktus

Nakvynė su SPA zona

Galimybė pabūti tik dviese, pasimėgauti komfortu, kurį sukūrėme jums ir tik dėl jūsų.

Sveikatingumo ir SPA programa

7 procedūros išskirtiniausiame SPA centre Baltijos šalyse, baseinas, pirtys, sporto salė, pilnas maitinimas viename iš geriausių Lietuvos restoranų, daugybė pramogų ir visa tai yra 5 žvaigždučių lygio. Ar galite įsivaizduoti geresnį poilsį?

Nakvynė su SPA darbo dienomis

Galimybė pabūti tik dviese, pasimėgauti komfortu, kurį sukūrėme jums ir tik dėl jūsų.

Šeimyninis poilsis

Procedūros išskirtiniame SPA, baseinas, pirtys, sporto salė, pietūs arba vakarienė viename iš geriausių Lietuvos restoranų, daugybė pramogų ir visa tai yra 5 žvaigždučių lygio. Ar galite įsivaizduoti geresnį šeimyninį poilsį?