INFORMACIJA SVEČIAMS
  /  INFORMACIJA SVEČIAMS

Gerbiamas Svety,

Džiaugiamės galėdami nuoširdžiai priimti Jus „Esperanza Resort & SPA“ viešbutyje. Šiame viešbučio kataloge rasite išsamią informaciją apie visas mūsų siūlomas paslaugas ir sąlygas. Jei turite papildomą klausimą ar prašymą, prašom susisiekti su vienu iš mūsų komandos narių. Linkime Jums malonios viešnagės pas mus ir puikaus apsilankymo Lietuvoje!

Oro kondicionavimas ir šildymas

Visi mūsų kambariai yra įrengti pagal individualų temperatūros nustatymą Jūsų patogumui. Prašome naudoti sienoje įmontuotą reguliatorių, norint nustatyti oro kondicionavimą. Jeigu Jums reikia pagalbos arba turite klausimų apie sistemą, prašome kreiptis į mūsų Registratūrą.

Oro uostas

Vilniaus oro uostas yra apie 42 km nuo viešbučio, ir kelionė automobiliu trunka 40-50 minučių. Jei norėtumėte, kad mes parūpintume Jūsų pervežimą į oro uostą, Registratūros darbuotojai mielai Jums padės šiuo klausimu.

Kūdikių lovelė

Mes turime keletą kūdikių lovelių; jeigu Jums jos reikės, prašome kreiptis į Registratūrą.

Vaikų priežiūra

Jei norėsite praleisti šiek tiek laiko vieni, mes galėsime parūpinti auklę Jūsų vaikams, kad galėtumėte pasimėgauti savo laisvalaikiu. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Registratūrą.

Chalatai

Savo chalatus galėsite rasti savo kambaryje. Be to, Jums nereikės neštis chalatų iš savo kambario į SPA, nes chalatus rasite SPA persirengimo kambariuose.

Lovos

Geras miegas naktį yra labai svarbu. Dėl šios priežasties ant mūsų patogių lovų yra 100% sintetinės pagalvės ir pūkinės antklodės. Jūsų pagrindinėje spintoje taip pat yra minkšta antklodė.

Pusryčiai

patiekiami restorane „La Terraza“ nuo 8:00 val. iki 11:30 val. kiekvieną dieną.

Verslo centras

Jei norėtumėte naudoti kompiuterį, galite jį rasti Registratūros zonoje.

Automobilių parkavimas

Viešbučio automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokama. Galite palikti savo automobilio raktą Registratūroje, kad Jūsų automobilį pastatytų mūsų patarnautojas. Norime pranešti, kad viešbutis nėra atsakingas už automobilius ar bet kokius automobilyje paliktus daiktus!

Automobilių nuoma

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Konsjeržų skyrių.

Išsiregistravimas

Išsiregistravimo laikas yra 12:00 val., vidurdienis. Registratūros darbuotojai padės Jums perkelti bagažą į saugyklą, jei prieš vykstant į oro uostą norėsite praleisti daugiau laiko mūsų viešbutyje. Jeigu Jums reikės išsiregistruoti vėliau arba pageidausite pratęsti savo viešnagę, prašome susisiekite su Registratūra.

Pagalvių pasirinkimas

Pasirinkite iš šių pagalvių rūšių: antialerginės pagalvės su poliesterio užpildu; grikių lukšto pagalvės; Lux klasės pagalvės su 90% žąsų pūkų ir 10% žąsų plunksnų. Prašome skambinti į Registratūrą dėl šių pagalvių.

Konsjeržų paslaugos

Mūsų Registratūros ir Konsjeržų skyriaus darbuotojai padeda patenkinti visus Jūsų prašymus ir pageidavimus. Stalų rezervavimai, restoranų rekomendacijos, gėlių kompozicijos, teatrų ir muziejų bilietai, taip pat Jūsų korespondencijos išsiuntimas paštu arba ekskursijų organizavimas.

Kreditinės kortelės

Mes priimame šias kreditines korteles: MasterCard/Euro card, VISA. Jei turėsite klausimų dėl mokėjimo būdų, prašome susisiekti su Registratūra!

„Netrukdyti“

Jei nenorite, kad Jums trukdytų, prašome pakabinti ženklą „Netrukdyti“ (“Do not disturb”) ant išorinės durų rankenos. Jei nepageidaujate gauti jokių telefono skambučių, prašome informuoti Registratūrą. Vidinių skambučių tarp viešbučio kambarių atšaukti negalima.

Treniruoklių / sporto salė

Mūsų treniruoklių salė yra „C“ pastato „-1“ aukšte. Persirengimo kambario kortelę galėsite rasti netoli treniruoklių salės. Darbo laikas: 9:00-20:30 Mūsų sporto centro zonoje mes parūpinsime Jums šviežius rankšluosčius. Jeigu Jums reikės papildomos pagalbos, prašome kreiptis į SPA registratūrą.

Ūkvedyba

Mūsų Ūkvedybos komanda yra visuomet Jūsų paslaugoms. Jei reikės papildomo rankšluosčio, papildomos pagalvės ar lyginimo lentos, prašome pranešti mums. Dėl papildomos Jūsų kambario valymo paslaugos prašome taip pat susisiekti su Registratūra.

Lygintuvas / lyginimo lenta

Prašome susisiekti su Registratūra, jei norėsite, kad Jums atneštų lygintuvą ir lyginimo lentą.

Lyginimo paslaugos

Mes galime suteikti Jums drabužių lyginimo paslaugas; prašome pažymėti atitinkamą langelį skalbinių sąraše, kurį rasite Jūsų drabužių spintoje.

Skalbimo paslaugos / cheminis valymas

Skalbimo paslaugos teikiamos kasdien nuo 8:00 iki 20:00 val. Prašome užpildyti anketą, palikti savo skalbinius ant lovos skalbinių maiše ir paskambinti 100 (Registratūra), kad Ūkvedybos skyriaus darbuotojai juos paimtų. Nepamirškite pažymėti pageidaujamos paslaugos.

Patalynės keitimas

Patalynę kečiame kas trečią naktį. Jei norėtumėte, kad patalynė būtų keičiama kasdien, prašome skambinti į Registratūrą!

Pamesti ir rasti daiktai

Visi rasti daiktai saugomi mūsų Registratūros skyriuje 3 mėnesius. Susisiekite su mūsų Registratūros darbuotojais, jei kažką pametėte.

Lobby baras

Darbo laikas: kevitradienis-šeštadienį 17:00-00:00

Medicinos paslaugos / vaistinė

Jeigu Jums reikės medicinos pagalbos, prašome kreiptis į Registratūrą. Artimiausia vaistinė yra Trakuose, 14 km nuo „Esperanza“ viešbučio. Prašome teirautis Registratūroje dėl darbo laiko ir tolesnės pagalbos.

Posėdžių salė

Galite naudoti 3 posėdžių sales (120, 40 ir 9 Pax). Dėl rezervacijos kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininką el. paštu: sales@esperanzaresort.lt

Minibaras

Minibaras papildomas kiekvieną dieną, ir visos produktų suvartojimo išlaidos bus įtrauktos į Jūsų kambario sąskaitą. Prašome nurodyti savo paskutinės dienos produktų suvartojimą Registratūroje išsiregistruojant.

Laikraščiai

Dienraščius galite paimti pusryčių restorane „La Terraza“ ir SPA zonoje.

Asmeninė higiena

Mes turime skutimosi rinkinius, dantų valymo rinkinius ir moterų higienos komplektus, kurie pageidaujant suteikiami už papildomą mokestį. Tiesiog paskambinkite į Registratūrą, ir tai bus atnešta į Jūsų kambarį. Jeigu Jums reikės dar kažko, prašome susisiekti su mūsų Registratūros darbuotojais, ir jie mielai Jums padės.

Transporto paslaugos

Prašome susisiekti su mūsų Registratūros personalu, kad tai būtų Jums užsakyta.

Restoranas

Mūsų restoranuose tiekiami tarptautiniai patiekalai ir gėrimai, kuriuos galima užsakyti tokiu laiku:

Pusryčių restoranas „La Terraza“: Pirmadienis-sekmadienis 8:00-11:30;

„La Costa“ (birželis-rugsėjis): 12:00-24:00;

„La Esperanza“: 13:00-24:00;

Lobby baras (ketvirtadienis-šeštadienis): 17:00-24:00

Kambarių aptarnavimas

Atliekamas nuo 7:30 iki 22:30. Meniu galite rasti informacijos aplanke. Dėl užsakymų kreipkitės į Registratūrą.

Seifas

Visuose mūsų kambariuose yra seifas. Jį rasite savo pagrindinėje drabužių spintoje. Prašome laikytis instrukcijų, nurodytų priekinėje seifo pusėje. Viešbutis neatsako už daiktus, kurie nėra įdėti į kambario seifą.

Sauna ir pirtis

Jei norite atsipalaiduoti po ilgos dienos, mes džiaugiamės galėdami pristatyti Jums mūsų saunas. Mūsų viešbučio svečiai gali nemokamai naudotis visomis mūsų sveikatingumo priemonėmis, įskaitant baseiną, pirtį, sauną, kolageno ir vitamino D lempas, infraraudonųjų spindulių kėdes ir treniruoklių salę. Sauna galima naudotis tik prisiimant savo atsakomybę.

Siuvimo paslaugos

Darbo dienomis organizuojame smulkius siuvimo ir drabužių taisymo darbus. Kitaip galime suteikti Jums taisymo rinkinį. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Registratūrą.

Avalynės valymo mašina

Avalynės valymo mašiną galėsite rasti vestibiulyje, šalia tualeto kambarių.

Apsipirkimas Vilniuje

Norėdami apsipirkti Vilniuje, prašome susisiekti su Registratūra. Mūsų personalas pateiks Jums visą informaciją apie garsiausius prekybos centrus. Apsipirkimo keliones organizuoja „Baltic Concierge Agency“ už papildomą mokestį.

Rūkymas

Rūkyti leidžiama tik lauke. Prašome įsidėmėti, kad viešbutis turi teisę skirti Jums 5000 eurų baudos mokestį už uždraustą rūkymą.

Sportas

Jei norėsite prasimankštinti lauke, galime suteikti Jums priemones tokiems užsiėmimams, pvz., futbolo, badmintono rinkinius, dviratį ir kt. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Registratūrą.

Baseinas / sveikatingumo zona

Sveikatingumo zonos – baseinas, pirtis, sauna, kolageno ir vitamino D lempos, infraraudonųjų spindulių kėdės, sporto salė – darbo laikas: 9:00-20:30 val. Persirengimo kambaryje parūpinome Jums šviežius rankšluosčius. Visos mūsų sveikatingumo priemonės ir procedūros viešbučio svečiams yra nemokamos.

Taksi

Prašome susisiekti su mūsų Registratūros personalu, kad tai būtų Jums užsakyta.

Televizijos kanalai

Galėsite rasti naujienų, muzikos ir filmų kanalų, visas sąrašas yra Jūsų kambaryje.

Telefono numeriai

  • Registratūra……………………………………………….100
  • Skambučiai tarp kambarių: prašome susirinkti tik kambario numerį
  • Tarpmiestiniai skambučiai Lietuvoje: prašome surinkti „0” išorinei linijai 8 + miesto kodas + reikalingas numeris
  • Tarptautiniai skambučiai negalimi. Jeigu Jums reikės pagalbos, prašome kreiptis į Registratūrą.
  • Jei norite priimti skambučius iš užsienio: Viešbučio telefono numeris: +370 5841096.

Pažadinimo skambučiai

Nenorėdami pramiegoti savo ankstyvos dienos pradžios, leiskite mums pažadinti Jus ryte. Prašome kreiptis į Registratūrą, jei norite užsakyti pažadinimo skambutį.

Wi-Fi

Greitas, be slaptažodžio bevielis Wi-Fi internetas veikia visoje viešbučio teritorijoje. Savo Wi-Fi nustatymuose pasirinkite „Esperanza“.