Virtuvės šefas Justinas Kapkovičius
  /  Virtuvės šefas Justinas Kapkovičius
Golden Hands

VIRTUVĖS ŠEFAS JUSTINAS KAPKOVIČIUS

Kaip pažymi mūsų vyriausiasis virėjas Justinas Kapkovičius, jis įsimylėjo gurmanišką kulinariją nuo savo pirmojo darbo Škotijoje, kur jis dirbo vyriausiojo virėjo padėjėju. Nuo to laiko darbas virtuvėje tapo džiaugsminga veikla ir vieta, kur jis galėjo atskleisti ir išreikšti save.

Dabar jau praėjo 12 metų nuo jo kelionės pradžios virtuvėje. Mėgstamiausia virtuvė yra be abejo Viduržemio jūros regiono, todėl ji dažnai naudojama kaip pagrindas jo išskirtiniams ir gardiems šedevrams gaminti.

Jo nuolatinis susidomėjimas kulinarinėmis knygomis, pasaulio gurmanų tendencijomis ir šiuolaikine virtuve leido laimėti daug išskirtinių nacionalinių ir keletą tarptautinių apdovanojimų, tokių kaip sidabro medalis Pasaulio konkurse Liuksemburge.

Jis taip pat turi didžiulę aistrą šiuolaikinei sodininkystei ir sukūrė tikrą perlą mūsų patalpose – ekologinį daržą su šiltnamiu. Daugumoje jo patiekalų galima pasilepinti šviežiausiomis daržovėmis ir prieskoniais iš šio ypatingo daržo, kur jis renka jas kiekvieną rytą kartu su savo komanda.