Image Alt

Restoranai

GURMANIŠKA PASAULIO VIRTUVĖ

 Kulinarinė „Esperanza Resort“ kelionė vingiuoja  per tris šalia ežero esančius restoranus. Įkvepiantis, nepaprastai skanus ir gurmaniškas maistas, kartu su intymia atmosfera ir tobulu aptarnavimu, puikiai derinasi su mūsų sezoniniu meniu. Mūsų virtuvės meistras Ernestas Viršilas pasižymi unikaliomis šefo savybėmis, savo patiekalus jis derina su vynais iš išskirtinės mūsų vyno rūsio kolekcijos.

Mūsų restoranai pavergs daugelio gurmanų širdis! Užburiantys aromatai, unikalūs, apetitą sužadinantys skoniai bei jauki atmosfera sudaro puikias sąlygas mūsų prabangiems ir gardiems firminiams patiekalams. Mes visada užsakome šviežių ingredientų iš „Michelin Star“ restoranų tiekėjų, o mūsų virėjai naudoja ekologišką maistą iš mūsų ekologinio daržo. Šiltomis vasaros naktimis kviečiame į atvirą terasą, prie lauke stovinčių staliukų, apsuptų nuostabiu pušynu. Jei oras šiek tiek atšąla, perkelkite savo pobūvį į mūsų uždarą restoraną, garsų įspūdingu vaizdu į ežerą.

La Esperanza

Mūsų puikus restoranas siūlo įvairius skonius ir patiekalus. Išskirtinis virtuvės menas yra neatskiriama „Esperanza Resort“ patirties dalis. Mūsų talentingiausi virtuvės šefai siūlo europietiškos virtuvės patiekalus, kuriuose susilieja Prancūzijos, Italijos, Viduržemio jūros ir Lietuvos tradicijos.

La Terraza

Mėgaukitės mūsų gurmaniškų pusryčių patirtimi su gausiu rytinio bufeto asortimentu, kuriame figūruoja platus naminės duonos, pyragaičių ir traškių raguolių pasirinkimas. Kepame gardžius omletus, šviežiai spaudžiame sultis, visada turime šviežių egzotinių vaisių ir naminius saldumynus, pyragus ir kavą.

La Costa

„La Costa“ vasara – tai laikas mėgautis grilyje paruoštu maistu! Grilio restoranas „La Costa“ siūlo gardžių patiekalų valgymo patirtį ant ežero kranto. Kepsniai, žuvis, šonkauliukai, jūros gėrybės bei ekologiniame darže užaugintos šviežios daržovės.

VYNO RŪSYS

Mūsų privatus, pasaulio klasės vyno rūsys turi kai kurių išskirtinių ir elitinių vynų pasaulyje. Vyno rūsyje yra daugiau nei 3000 butelių, ir tarp daugiau nei 300 geriausių vintažinių vynų Jūs tikrai rasite ir tokį, kuris puikiausiai tiktų Jūsų skoniui.

Lobby Baras

Vieta, kur visi susirenka ir kur galima susitikti už šampano, vyno ar alaus taurės, arba gurkšnoti aperityvą ar klasikinį kokteilį ir surasti plataus pasirinkimo meniu.