Image Alt

Kambariai

Šis prabangus, ekologiškas, iš kanadietiško kedro pastatytas, spa viešbutis yra puiki vieta atrasti natūralų Lietuvos grožį bei mėgautis didžiule pramogų įvairove ištisus metus. Viešbutis puikiai tinka tiek individualiam poilsiui, tiek grupėms. „Esperanza Resort“ siūlo 34 skoningai, klasikiniu stiliumi, įrengtus kambarius nerūkantiems ir jame gali apsistoti daugiau nei 80 svečių. 

STANDARD/SINGLE CLASSIC

Šis kambarys yra skirtas gyventi vienam arba porai, o iškiliai linguojančios pušys, miško garsai ir kvapai atsliuogiantys pro langą leis tiesiog pasimėgauti komfortu, kurį sukūrėme Jums ir tik dėl Jūsų.

SUPERIOR CLASSIC

Šis kambarys yra erdvesnis nei standartinis kambarys ir siūlo visus tuos pačius aukščiausios klasės patogumus. Puikus trumpoms romantiškoms atostogoms ar šeimadieniams su vaikais. Kambaryje gali apsistoti iki 3 asmenų.

SUPERIOR TERRACE

Tokio pat dydžio kaip Superior Classic kambarys, bet su bendra terasa. Šie kambariai yra antrame aukšte su vaizdu į ežerą ar į mišką. Kambaryje gali apsistoti iki 3 asmenų.

CHARME SUPER LUX

Šis kambarys yra tiesiog prabangos oazė įsikūrusi miške. Žodžiais sunku apibūdinti šio kambario komforto ir grožio. Tačiau nepasikliaukite vien mūsų žodžiais – atvykite ir patirkite „Super Lux“ patys.

FAMILY SUITE

Šis kambarys suteikia malonumo visai šeimai. Erdvūs apartamentai su dviem miegamaisiais, dviem vonios kambariais. Amerikiečių karališko dydžio lova viename miegamajame, europiečių karališko dydžio lova ir viengulė lova – kitame. Galite jaustis komfortiškai, tuo pačiu metu stebėdami savo vaikus. Nepriekaištingas jaukumo ir komforto derinys viename. Gali apsistoti iki 4 ar 5 asmenų.

EXCLUSIVE VILLA

Prašmatnioji vila siūlo pirmiausiai privatumą, tuo pačiu ir prabangų poilsį bei komfortą. Ištaigingai įrengtuose dviejuose miegamuosiuose, erdvioje svetainėje su židiniu, dvejose terasose pajusite šiltą ir jaukią atmosferą.

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

ATOSTOGOS DARBO DIENOMIS

Nustebinkite mylimą žmogų nepamirštama diena ir naktimi Esperanzoje. Jaukus kambarys kvepiantis kedru, gurmaniška trijų patiekalų vakarienė, prabangus SPA centras su unikaliomis procedūromis, o pabaigai — sotūs ir gausūs pusryčiai su vaizdu į pasakiškai gražų peizažą. Tai bus idealus ir nepamirštamas pasimatymas!

Gurmaniški atradimai

Leiskitės į kulinarinę kelionę su Esperanzos degustaciniu pasiūlymu. Jums ir jūsų brangiam žmogui mūsų puikus virtuvės šefas paruoš degustacinį meniu, kuris atvers mūsų šiuolaikiškos virtuvės duris. Čia naudojame tik šviežiausius ir geriausius pasaulio ingredientus. Norit paragauti kamčiatkos krabo su kelmučiais?

SPA pasimatymas

Kartais galvojate, kad brangiam žmogui būtina atsikvėpti, o ir Jūs neatsisakytumėte dienos poilsio. Kai pradedate svajoti apie laiką, praleistą kartu be minčių apie kasdienybės rūpesčius, pasirinkite mūsų „SPA pasimatymo" pasiūlymą, kuris Jus nudžiugins dviem masažais, baseino bei pirčių zonos pramogų įvairove, skaniais pusryčiais, puikiai išmiegota naktimi, ir svarbiausia — laiku, praleistu tik dviese.

PABĖGIMAS IŠ MIESTO

7 relaksacinės ir atstatomosios procedūros išskirtiniausiame SPA centre Baltijos šalyse, baseinas, garinė pirtis, sauna, sporto salė, pilnas maitinimas viename iš geriausių Lietuvos restoranų, daugybė pramogų. Ir visa tai yra 5 žvaigždučių lygio. Ar galite įsivaizduoti sau geresnį poilsį?

Nakvynė su SPA darbo dienomis

Darbo dienomis 20% pigiau!

Galimybė pasimėgauti vienas-kito kompanija ir komfortu sukurtu tik dėl Jūsų. Nakvynė jaukiame kambaryje kvepiančiame kedru, gausūs ir sotūs pusryčiai, baseinas, sauna, garinė pirtis, seansas infraraudonųjų spindulių krėsle. Dar? Pridėkim seansus po vitaimino D ir kolageno lempomis ir boulingo ir biliardo žaidimus.

DEGUSTACINĖ VAKARIENĖ DVIEMS

Mėgaukitės poilsiu visi kartu! Masažas – Tėveliui! Veido procedūra - Mamytei! Pramogos - Mažiesiems svečiams! Gurmanų virtuvė ir vandens pramogos baseine - visai šeimai! Ar galite įsivaizduoti geresnį savo šeimos poilsį?