SMĖLIO LOVA – PSAMMO KONCEPTAS
  /  SMĖLIO LOVA – PSAMMO KONCEPTAS
SVEIKI ATVYKĘ Į ROJŲ

SMĖLIO LOVA – PSAMMO KONCEPTAS

Saulės šildomas smėlis (graikų kalba: psammo) jau tūkstančius metų buvo ir yra tradicinis metodas visapusiškai (holistinei) gerai savijautai. Net senovės egiptiečiai mėgavosi voniomis karštame dykumos smėlyje.

Jau Antikos laikais atrasta, kad karštas smėlis yra vienas iš sveikatos šaltinių – įkaitintas jis aktyvina kraujo ir limfos apytaką, skatina prakaitavimą, padeda numesti svorio, stimuliuoja oksidacijos procesus ir gerina inkstų funkciją, šalina veido paburkimą bei gerina medžiagų apykaitą. Psamoterapija (gydymas karštu smėliu) padeda gydyti traumatologinio pobūdžio atramos ir judėjimo sistemos susirgimus, taip pat sunkiai lankstomus sąnarius, periferinę nervų sistemą.

Procedūros, kurias rekomenduojame išbandyti smėlio lovoje:

Smėlio lovos terapija – Nugaros, kaklo ir pečių juostos masažas arba viso kūno masažas atliekamas šilto smėlio lovoje, ne tik atpalaiduoja, bet ir turi gydomąjį poveikį.

Ypatinga „SPA Esperanza” procedūra – Ypatingas „SPA Esperanza“ ritualas išpuoselės ir atgaivins kūną, suteiks švytėjimo veido odai. Ritualas pradedamas kūno šveitimu, kuris paruošia ir išvalo, suteikia neprilygstamą odos stangrumo pojūtį. Itin gilaus atsipalaidavimo jausmas pasiekiamas gulint šildomo kvarcinio smėlio lovoje ir atliekant viso kūno masažą šilto smėlio maišeliais. Tai ne tik atpalaiduoja kūno raumenis, bet ir malšina nugaros, sąnarių skausmą. Veido oda palepinama prabangiais „Natura Bisse“ eliksyrais, puoselėjama efektyviomis masažo technikomis, kurios suteikia jai ypatingą švytėjimą ir išlygina raukšles. Ritualas baigiamas atpalaiduojančiu galvos masažu. Šis ypatingas ritualas tikrai paskatins sugrįžti į „SPA Esperanza“ vėl.