Image Alt

SPA

SPA Esperanza“ – poilsio oazė Jums, kurioje pamiršite visus rūpesčius ir pasinersite į dangiškus malonumus.
Įsikūrusi Aukštadvario nacionaliniame parke, privačiame tankaus žalio miško lopinėlyje, „SPA Esperanza“ siūlo išskirtinę ramybę ir prabangą kiekvienam norinčiam pabėgti nuo šurmulio ir skirti daugiau dėmesio sau bei atkurti vidinę pusiausvyrą.
Karšta vonia ar masažas salone suteikia tik laikiną atsipalaidavimą – vos išėję vėl būsite apsupti triukšmingos aplinkos ir įtempto kasdienio gyvenimo. Jūsų kūnui reikia ne to. Jam reikia gilaus ir tikro poilsio, kuris suteiktų ramybės, vidinio tvirtumo bei naujų jėgų ir Jums sugrąžintų sveiką gyvybinę energiją. Tikrai ir giliai atsipalaidavę, pajusite, kaip atsipalaiduoja ir mintys.
Būtent tokį giluminį poilsį galite patirti pas mus. Pasiūlysime jums unikalias procedūras, kurias atliekame išskirtiniais, vieninteliais tokiais visame mūsų Rytų Europos regione įrenginiais. Novatoriški, specialių technologijų ir pritaikyti prie natūralių žmogaus organizmo savybių, jie poilsį pavers nepakartojamu ir jums paliks tik geriausius įspūdžius.
„SPA Esperanza“ Jūsų laukia dar nepatirtas tikrasis poilsis, kuris atgaivins kūną ir mintis bei suteiks naujų jėgų ir pozityvios energijos.

Brangūs svečiai,

Šiuo laikotarpiu SPA centro darbo laikas:

 nuo 9:00 iki 20:30

Procedūros užsakomos:
nuo 9:00-20:15

Gero poilsio ir malonių atradimų!

SPA Meniu

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Pabėkite nuo rūpesčių ir pasisemkite naujos energijos

SPA PASIŪLYMAI

Pabėkite nuo kasdienybės ir pasisemkite naujos energijos erdvioje, ramioje ``SPA Esperanza`` aplinkoje ir mėgaukitės specialiai Jums sukurtomis prabangiomis sveikatingumo ir terapijos procedūromis. Mes turime įvairių pasiūlymų, iš kurių galite pasirinkti.
Laikas sau

PROCEDŪROS IR RITUALAI

Nuo intensyviai atpalaiduojančios terapijos, skirtos visam kūnui, iki prabangių grožio procedūrų, mes užtikrinsime, kad po apsilankymo spa centre Jūs atrodysite ir jausitės pasakiškai.
Įženkite į ramybę

SPA ERDVĖ

„Spa Esperanza“ siūlo įvairias neprilygstamas sąlygas ir priemones, skirtas atpalaiduoti kūną ir protą bei pažadinti jausmus.

LIETUVIŠKOS PIRTIES NUOMA

Lietuviška pirtis - mūsų pasididžiavimas bei garsi Europos tradicija. Mes turime sertifikuotą pasaulinės klasės specialistą-pirtininką, kuris padės Jums atgimti iš naujo. Mes siūlome įvairiausias procedūras, kurios orientuojasi į atsipalaidavimą, terapiją ir gydymą.

SPA ETIKETAS

Prašome atvykti 10 min. prieš procedūros pradžią, kad galėtumėte persirengti ir užpildyti sveikatos anketą.

SPA – tai poilsio zona, todėl mielai kviečiame atsipalaiduoti prieš ir po procedūrų bei leisti tai daryti ir kitiems SPA svečiams.

Jei jūsų vaikams mažiau nei 18 metų, mielai prašome atvykti kartu arba užpildyti leidimo procedūroms ir (arba) baseino zonai anketą.

Rekomenduojame visus brangius daiktus palikti apartamentuose.

Jei negalėsite atvykti į rezervuotą procedūrą, prašome apie tai pranešti ne vėliau nei prieš 4 valandas, kitu atveju visa procedūros suma gali būti įtraukta į jūsų sąskaitą.

Rūkymas ir alkoholinių gėrimų vartojimas SPA zonoje griežtai draudžiamas.

Vėlavimas į procedūras sutrumpins jų laiką.

Mielai jūsų prašome įspėti SPA darbuotojus apie savo sveikatos būklę.

Penktadieniais-šeštadieniais ir švenčių dienomis vaikai iki 12 metų  SPA Esperanza baseino zonoje laukiami 9:00 – 17:00 valandomis.