Image Alt

VASAROS PRAMOGOS

Jei norėtumėte mėgautis grynu oru, mes siūlome vasaros užsiėmimus lauke: galite naudoti du profesionalius lauko teniso kortus, krepšinio aikštelę, futbolo lauką, tinklinio, paplūdimio tinklinio ir badmintono aikšteles. Mes turime ir dviračius! Mėgaukitės nuostabiu natūraliu mūsų spa viešbučio grožiu, ramiai vaikščiodami miške ir rinkdami laukines uogas ir grybus. Tiems, kurie mėgsta žvejoti, mes siūlome visus reikalingus įrankius šiam maloniam hobiui.

Vandens sporto mėgėjams siūlome maudymąsi, plaukimą katamaranais ir valtimis ežere.

Golfo žaidėjams mes siūlome profesionalią 18 duobelių Sostinių golfo aikštelę, esančią vos per 30 minučių kelio nuo mūsų viešbučio.

Pagaliau galite baigti dieną mėgaudamiesi rusiška pirtimi (sauna), šildoma natūraliomis malkomis.

Tenisas

Mūsų aukštos klasės teniso kortai įrengti lauke, ant žolės, ir juose bus smagu tiek mėgėjams, tiek profesionaliems žaidėjams. Visos linijos aiškiai pažymėtos, o kortai apšviesti, kad galėtumėte žaisti viena pora, dviem poromis ir naktį.

žūklė

Jūs galite žvejoti tiesiai nuo mūsų liepto arba pasinaudoti viena iš mūsų daugelio ekologiškų nuomojamų valčių. Mūsų ežere yra virš 20 žuvies rūšių, ir kai pagausite laimikį, mes mielai jį paruošime Jums. Visos valtys yra modernios ir gerai prižiūrimos.

valtys ir katamaranai

Patyrinėkite ežerą, plaukiodami viena iš mūsų nemotorinių, ekologiškų valčių ar katamaranu. Mes parūpinsime Jums viską, ko Jums reikia, kad ši kelionė būtų nepamirštama. Kvėpuokite grynu oru, plaukdami aplink šį gamtos rojų, kuris supa Jus.

futbolas

Profesionaliai suprojektuota ir prižiūrima futbolo aikštė yra mūsų spa komplekso pasididžiavimas. Uždaros aikštės dydžio vejoje su nudažytomis linijomis yra vartai, ir ji puikiai tinka varžyboms arba kelių asmenų žaidimui, norint pasipraktikuoti mušti įvarčius.

krepšinis

Daugeliui sportininkų, pradedant nuo jaunų vaikų iki profesionalių žaidėjų, teko susirišti savo batų raištelius mūsų realaus dydžio atviroje aikštelėje. Jūs negalėsite nuspėti, su kuo žaisite, kai žengsite į mūsų aikštelę. Ji yra aptverta, rūpestingai prižiūrima ir ryškiai apšviesta, kad galima būtų varžytis ir naktį.

dviračiai ir pasivaikščiojimai

Visų amžių svečius stebina stulbinanti gamta, kuri supa mūsų spa kompleksą. Profesionaliai suprojektuoti, pasaulinės klasės nutiesti takai perkels Jus į kvapą gniaužiančią kelionę. Žygiai dviračiais ir pėsčiomis yra du mėgstamiausi mūsų svečių užsiėmimai; mes taip pat rekomenduojame Jums nuvykti pasivaikščioti arba pasivažinėti dviračiu, kai apsistojate pas mus.

Paplūdimys

„Esperanza“ svečiai gali atsipalaiduoti prie ežero mūsų privačiame paplūdimyje, kuriame yra daugiau kaip 80 patogių ir prabangių poilsio krėslų, lovų ir vaikų žaidimų aikštelė. Apsuptas nuostabiu grožiu, paplūdimys yra viena iš mėgstamiausių mūsų svečių vietų atsipalaiduoti. Privačiu paplūdimiu gali naudotis ne tik viešbučio svečiai ar VIP klubo nariai. Paplūdimio mokestis negyvenantiems viešbutyje - suaugusiam yra 35 eurai. Vaikams iki 12 metų taikoma 50 % nuolaida. Vaikams iki 3 metų nemokamai, jei nesinaudoja gultais.
Prieš atvykstant yra būtina išankstinė rezervacija.
Gultų kiekis yra ribotas ir jie nėra rezervuojami.
Dėl rezervacijų prašome susisiekti su mumis: Tel.: +370-613-09788 El. paštas: spa@esperanzaresort.lt