Image Alt

Welcome to paradise

PROCEDŪROS IR RITUALAI

„SPA Esperanza“ – poilsio oazė jums, kurioje pamiršite visus rūpesčius ir pasinersite į dangiškus malonumus.
Įsikūrusi Aukštadvario nacionaliniame parke, privačiame tankaus žalio miško lopinėlyje, „SPA Esperanza“ siūlo išskirtinę ramybę ir prabangą kiekvienam norinčiam pabėgti nuo šurmulio ir skirti daugiau dėmesio sau.
Karšta vonia ar masažas salone suteikia tik laikiną atsipalaidavimą – vos išėję vėl būsite apsupti triukšmingos aplinkos ir įtempto kasdienio gyvenimo. Jūsų kūnui reikia ne to. Jam reikia gilaus ir tikro poilsio, kuris suteiktų ramybės, vidinio tvirtumo bei naujų jėgų ir jums sugrąžintų sveiką gyvybinę energiją. Tikrai ir giliai atsipalaidavę, pajusite, kaip atsipalaiduoja ir mintys.
Būtent tokį giluminį poilsį galite patirti pas mus. Pasiūlysime jums unikalias procedūras, kurias atliekame išskirtiniais, vieninteliais tokiais visame mūsų Rytų Europos regione įrenginiais. Novatoriški, specialių technologijų ir pritaikyti prie natūralių žmogaus organizmo savybių, jie poilsį pavers nepakartojamu ir jums paliks tik geriausius įspūdžius.
„SPA Esperanza“ jūsų laukia dar nepatirtas tikrasis poilsis, kuris atgaivins kūną ir mintis bei suteiks naujų jėgų ir pozityvios energijos.

Gero poilsio ir malonių atradimų!

PLŪDURIUOJANTI LOVA

SPA patirtis prasideda tada, kai esencijos yra taikomos visam kūnui. Po to jis apgaubiamas minkštais apklotais.
Būtent tada atsiranda nuostabus atsipalaidavimo efektas – vonia pakyla, leisdama plūduriuoti ant gražios šildomos lovos septintame sveikatingumo danguje.

Libra

Šiltas hammam gultas ir specialiai sukurtos horizontalaus dušo srovių programos: balansuojamoji, energizuojamoji ir atpalaiduojamoji. Skirtingos srovių temperatūros tuo pačiu metu aktyvina kraujotaką, pamalonina kūną ir atgaivina sielą.

SMĖLIO LOVA – Psammo konceptas

Saulės šildomas smėlis (graikų kalba: psammo) jau tūkstančius metų buvo ir yra tradicinis metodas visapusiškai (holistinei) gerai savijautai. Net senovės egiptiečiai mėgavosi voniomis karštame dykumos smėlyje.

Cloud 9

CLOUD 9 pagal Sha. Vaizdo, šviesų, spalvų, garso ir judesio derinys sukuria regeneruojantį poveikį nervų sistemai ir palaiko giluminio atsipalaidavimo efektą. Vos 20 minučių „Cloud 9“ prilygsta porai valandų gilaus miego.

Masažas

Masažas – tai ne vien malonus poilsis ar atsipalaidavimas. Masažas yra ir puikus būdas išgydyti skaudantį kūną, priversti jį atgyti, pajaunėti ir suteikti jam taip dažnai trūkstamos energijos.

Amfibija – „Spa Wave“ sistema

Amfibija – „Spa Wave“ sistema
Atgaivinančio miego aukščiausias laipsnis – Atsipalaidavimas per kvantinės harmonijos garso terapiją. Binauralinis akustinis ir dinaminis stimuliavimas – tai švelnios specialios muzikos garso bangų derinys su itin veiksmingo vibracijos masažo sistema, integruota į gulto paviršių.

Kosmetologija

„SPA Esperanza“ dirba tik aukščiausios kvalifikacijos kosmetologai, ir naudojami aukščiausios kokybės produktai, kurie puoselėja Jūsų grožį ir sveikatą visų sveikatingumo procedūrų metu.

GENEO VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA

„Geneo“ – tai pažangiausia veido priežiūros platforma, padedanti užtikrinti jaunesnę, gaivesnę ir natūraliai geriau atrodančią odą. Šia estetine platforma atliekama unikali veido priežiūros procedūra „trys viename“, veikianti odą tiek jos išorėje, tiek viduje ir sujungianti kliniškai patvirtintas technologijas.

DERMALUX FOTOTERAPIJA

Daugelį apdovanojimų pelniusi Dermalux LED fototerapija pirmaujanti pasaulyje neinvazinė procedūra, kuri padeda kovoti su odos trūkumais.

JET PEEL VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪRA

Jeet Peel – tai revoliucinis aukšto slėgio deguonies pagalba įvedamu serumų, peptidų ir antioksidantų atjauninimo metodas. Jis yra labai efektyvus ir visiškai saugus.

LPG VEIDO IR KŪNO PROCEDŪROS

„SPA Esperanza“ atliekami masažai paskutinės kartos LPG Cellu M6 Alliance aparatu mažina riebaliniu ląstelių sankaupas, celiulitą, stimuliuoja kraujo ir limfos cirkuliaciją, suaktyvina kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybą, šalina toksinus ir skysčio perteklių bei gerina bendrą odos būklę.