Image Alt

ŽIEMOS PRAMOGOS

Žiemos metu mūsų poilsio centras siūlo daugybę įdomių užsiėmimų šalto oro sąlygose, įskaitant lygumų slidinėjimą ir poledinę žvejybą. Užsiėmimai lauke ir uždarose patalpose bei aukščiausios klasės spa procedūros daro poilsio centrą idealia vieta atsipalaiduoti ir atkurti savo energijos lygį. Mūsų kvalifikuotas personalas dės visas pastangas, norėdamas užtikrinti, kad Jums patiks ši patirtis ir Jūs gausite maksimalią naudą sveikatai.

slidinėjimas

Nuvykite į lygumų slidinėjimo kelionę per mišką ir atraskite paslėptas gamtos sukurtas brangenybes. Puiki patirtis poroms ir šeimoms – tai suteikia galimybę padaryti nuostabias nuotraukas. Trasos yra specialiai sukurtos lygumų slidinėjimui ir yra labai saugios. Mūsų įrangoje yra geriausi brendai, ir mes parūpiname visus būtinus apsauginius reikmenis. Pagal prašymą organizuojamos slidinėjimo pamokos.
Norėdami pasiteirauti dėl slidinėjimo pamokų, prašome rašyti mums el. paštu į info@esperanzaresort.lt

Čiuožinėjimas

Kai mūsų ežeras užšąla, įjungiame žibintus ir traukiame pačiūžos. Mūsų viešbučio teritorijoje šia žiemos veikla mėgaujasi ir vaikai, ir suaugusieji. Muzika, gardus maistas ir neįtikėtini žibintai – visa tai yra meniu, kai Jūs čiuožinėjate pas mus. Jus domina čiuožinėjimo pamokos? Mes galime jas organizuoti su kai kuriais geriausiais profesionaliais instruktoriais.

Poledinė žūklė

Apsivilkite šiltais drabužiais ir mėgaukitės nepaprastai nuostabia poledinės žvejybos patirtimi ant mūsų ežero. Mes tiekiame viską, ko Jums reikia, kad galėtumėte patirti malonumą nuo žieminės žūklės su savo artimaisiais. Jums tereikia pagauti žuvis! Visas mūsų meškeres gamina geriausių brendų įmonės, ir klientams siūloma aukščiausios kokybės patirtis. Mūsų darbuotojai visada pasiruošę ir mielai Jums padės, norėdami užtikrinti, kad Jums patiks šis užsiėmimas.