NAUJIENA – Stiprinkite organizmą SPA Esperanza sveikatinimo procedūromis ir atsiskaitykite už jas sveikatos draudimo kortele.

Esperanza-Golden-Big

Apie Esperanza

„Esperanza Resort“ - tai vieta atsipalaiduoti, atkurti vidinę pusiausvyrą, tiesiog ištrūkti nuo kasdieninių rūpesčių ir pasilepinti. Viešbutis siūlo stulbinantį gamtos grožį, nuostabų apgyvendinimą, aukštai įvertintą maitinimą ir pramogas. Šis prabangus ekologiškas spa viešbutis yra puiki vieta atrasti natūralų Lietuvos grožį bei mėgautis didžiule pramogų įvairove ištisus metus. Gurmaniška virtuvė, pasakiškas spa, privatus paplūdimys, baseinas ir teniso kortai – visa tai vos už kelių minučių nuo Vilniaus.

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Romantika dviem

Nustebinkite mylimą žmogų nepamirštama diena ir naktimi Esperanzoje. Jaukus kambarys kvepiantis kedru, gurmaniška trijų patiekalų vakarienė, prabangus SPA centras su unikaliomis procedūromis, o pabaigai — sotūs ir gausūs pusryčiai su vaizdu į pasakiškai gražų peizažą. Tai bus idealus ir nepamirštamas pasimatymas!

Gurmaniški atradimai

Leiskitės į kulinarinę kelionę su Esperanzos degustaciniu pasiūlymu. Jums ir jūsų brangiam žmogui mūsų puikus virtuvės šefas paruoš degustacinį meniu, kuris atvers mūsų šiuolaikiškos virtuvės duris. Čia naudojame tik šviežiausius ir geriausius pasaulio ingredientus. Norit paragauti kamčiatkos krabo su kelmučiais?

Nakvynė su apsilankymu SPA

Galimybė pasimėgauti vienas-kito kompanija ir komfortu sukurtu tik dėl Jūsų. Nakvynė jakiame kambaryje kvepiančiame kedru, gausūs ir sotūs pusryčiai, baseinas, sauna, garinė pirtis, seansas infraraudonųjų spindulių krėsle. Dar? Pridėkim seansus po vitaimino D ir kolageno lempomis ir boulingo ir biliardo žaidimus.

Sveikatingumo ir SPA programa

7 relaksacinės ir atstatomosios procedūros išskirtiniausiame SPA centre Baltijos šalyse, baseinas, garinė pirtis, sauna, sporto salė, pilnas maitinimas viename iš geriausių Lietuvos restoranų, daugybė pramogų. Ir visa tai yra 5 žvaigždučių lygio. Ar galite įsivaizduoti sau geresnį poilsį?

Nakvynė su SPA darbo dienomis

Darbo dienomis - pigiau!

Galimybė pasimėgauti vienas-kito kompanija ir komfortu sukurtu tik dėl Jūsų. Nakvynė jakiame kambaryje kvepiančiame kedru, gausūs ir sotūs pusryčiai, baseinas, sauna, garinė pirtis, seansas infraraudonųjų spindulių krėsle. Dar? Pridėkim seansus po vitaimino D ir kolageno lempomis ir boulingo ir biliardo žaidimus.

Šeimyninis poilsis

Mėgaukitės poilsiu visi kartu! Masažas – Tėveliui! Veido procedūra - Mamytei! Pramogos - Mažiesiems svečiams! Gurmanų virtuvė ir vandens pramogos baseine - visai šeimai! Ar galite įsivaizduoti geresnį savo šeimos poilsį?

Chef. Vagabond. A honest man.

Virtuvės šefas Dmitrij Berman

Jau praėjo 12 metų nuo jo kelionės pradžios virtuvėje. Mėgstamiausia virtuvė yra be abejo Viduržemio jūros regiono, todėl ji dažnai naudojama kaip pagrindas jo išskirtiniams ir gardiems šedevrams gaminti.
Esperanza Resort and Spa

ESPERANZA GOURMET EXPERIENCE

KAIP JOKIA KITA VIETA PASAULYJE

Kvepalų liokajus

Ar kada girdėjote apie kvepalų liokajų? Nuo šiol Esperanza Resort savo svečiams, gyvenantiems Charme Super Lux ir Vilose siūlo nemokamai, vienu skambučiu išsikviesti liokajų su prabangių Rose et Marius kvepalų kolekciją.
Lengvais svajonių sparnais nusikelkite į šiltas vasaros dienas ar įkvėpkite gaivaus pavasario oro. Malonūs bei jausmingi aromatai nuteiks Jus romantiškai bei apgobs švelnia vaisių gaiva.

Nuotraukų albumas

Atsipalaiduokite, Esperanza Resort & SPA pasirūpins jūsų poilsiu.

Erika-Spa-therapist
Erika
SPA Therapist
Inga
Front Office manager
Barbara
Receptionist
Edgaras
Resort administrator
Žaneta
Waitress
Edvard-waiter
Edvard
Waiter
Eno-waiter
Eno
Waiter
Jonas-Waiter
Jonas
Waiter
Andžej
Restaurant administrator
Elena Esperanza
Ela
SPA Therapist
101
SPA procedūra
3362
Buteliai Vyno rūsyje
30
Laisvalaikio užsiėmimų
119
Darbuotojų dirba dėl Jūsų

Svečiams siūlome nemokama atvežimą iš Vilniaus oro-uosto / traukinių/autobusų stoties į Esperanza ir atgal, kelis kartus per dieną. Arba galite užsakyti asmeninį atvežimą Liuks arba Limo klasės automobiliais.

Nemokamas, greitasis Wi-Fi visoje teritorijoje, be slaptažodžio. Likit ryšyje

Mes džiaugiamės, kad įvertinote mūsų pastangas ir apdovanojote vieno Geriausių Lietuvos viešbučių vardu jau 6 metus iš eilės.

Mes visą laiką tarp 10 geriausių Lietuvos restoranų, vegetarams taip pat.

Viskas kas vyksta Esperanza Resort & SPA, šiek tiek linksmybių.

Visos laisvalaikio pramogos, kurias rasite Esperanza Resort & SPA, sportuokite, lepinkite save arba tiesiog likite visą dieną lovoje.